Komunikat o błędzie

Notice: Undefined offset: 3 w _menu_translate() (linia 779 z /home/services/httpd/html/www.wzu.pl/includes/menu.inc).

Praca

Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A. w Grudziądzu poszukują kandydata na stanowisko:

KIEROWNIK MAGAZYNU DZIAŁU OBSŁUGI KLIENTA

Zakres obowiązków:
- kierowanie magazynem działu obsługi klienta oraz nadzór nad podległym personelem,
- przyjmowanie, nadzorowanie i przekazywanie wyrobów i urządzeń klienta,
- sprawdzanie i opisywanie stanu technicznego i ukompletowania przyjmowanych urządzeń,
- sporządzanie dokumentów w zakresie obrotu magazynowego,
- współpraca z klientami.

Wymagania:
- wykształcenie średnie techniczne (mile widziane wyższe),
- minimum 2 lata stażu pracy, w tym 1 rok na stanowisku związanym z przynajmniej jednym z obszarów:
     • gospodarka magazynowa,
     • obsługa klientów/przedstawicieli wojska,
     • kontrola stanu technicznego i ukompletowania sprzętu wojskowego,
- dobra znajomość MS Windows i MS Office,
- znajomość pojazdów i urządzeń wykorzystywanych przez Wojsko Polskie,
- komunikatywna znajomość języka angielskiego,
- mile widziane uprawnienia na wózek widłowy.

Kandydatom oferujemy:
- pracę na podstawie umowy o pracę,
- bogaty pakiet świadczeń.

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesłać najpóźniej do dnia 21.06.2017 na adres e-mail: kadry@wzu.pl wpisując w temacie wiadomości „Rekrutacja”.

W przekazywanych dokumentach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. tekst jednolity: Dz. U. 2016, poz. 922.”

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.