Komunikat o błędzie

Notice: Undefined offset: 3 w _menu_translate() (linia 779 z /home/services/httpd/html/www.wzu.pl/includes/menu.inc).

Praca

Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A. w Grudziądzu poszukują kandydata na stanowisko:

I. SPECJALISTA DS. WEWNĘTRZNEGO SYSTEMU KONTROLI - do Działu współpracy z zagranicą

       Kwalifikacje:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • doświadczenie w pracy z dokumentami handlowymi,
  • komunikatywna znajomość  języka angielskiego,
  • dobra organizacja pracy,
  • sumienność, dokładność, systematyczność, umiejętność pracy pod presją czasu.

     Zakres obowiązków:

  • prowadzenie ewidencji dokumentacji zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w ramach Wewnętrznego Systemu Kontroli,
  • klasyfikacja towarów o znaczeniu strategicznym w oparciu o obowiązujące listy uzbrojenia
    i podwójnego zastosowania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w ramach Wewnętrznego Systemu Kontroli,
  • aktualizacja Bazy Towarowej Wewnętrznego Systemu Kontroli,
  • nadzór nad dokumentacją i aktualnością przepisów prawnych Wewnętrznego Systemu Kontroli,
  • uzyskiwanie zezwoleń z Ministerstwa Rozwoju na obrót z zagranicą towarami o znaczeniu strategicznym,
  • bieżące działania określone przez kryteria Wewnętrznego Systemu Kontroli zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi obrotu towarami o znaczeniu strategicznym dla bezpieczeństwa państwa, a także dla utrzymania międzynarodowego pokoju i bezpieczeństwa.

    Oferujemy:

  • profesjonalne szkolenia z zakresu Wewnętrznego Systemu Kontroli wdrażające w obowiązki,
  • możliwość zdobycia nowych umiejętności i podwyższenia kwalifikacji.

Aplikacje (CV) oraz podanie prosimy przesłać do dnia 17.02.2017r. na e-mail:wzu@wzu.pl wpisując w temacie "REKRUTACJA"

lub pocztą do siedziby firmy: Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A., 86-300 Grudziądz, ul. Parkowa 42 z dopiskiem "REKRUTACJA - Dział Kadr"

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. tekst jednolity: Dz. U. 2016, poz. 922".

II. SZEF UTRZYMANIA INFRASTRUKTURY:

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne: mechanika, energetyka, automatyka lub pokrewne;
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawnych, norm, dyrektyw oraz rozporządzeń i ustaw dotyczących obszaru;
  • Umiejętność zarządzania majątkiem, w tym planowanie oraz nadzór nad realizacją remontów infrastruktury (maszyny, urządzenia techniczne, budynki);
  • Dobra znajomość prawa budowlanego oraz zasad przygotowania, nadzoru i realizacji inwestycji budowlanych;
  • Ogólna znajomość w zakresie gospodarki energetycznej;
  • Znajomość funkcjonowania transportu samochodowego w odniesieniu do prawa w tym zakresie;
  • Ogólna wiedza informatyczna;
  • Doświadczenie zawodowe w zakresie kierowania zespołem pracowniczym powyżej 5 lat;
  • Komunikatywność.

Mile widziane:

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym;
  • Uprawnienia budowlane w posiadanym zawodzie;
  • Inne kursy, uprawnienia.

Aplikacje (CV) oraz podanie prosimy przesłać do dnia 15.02.2017r. na e-mail:wzu@wzu.pl wpisując w temacie "REKRUTACJA"